MOZAİK WORKSHOP

Her hafta kursa gelemem, temel bilgi ve becerileri edineyim sonrasında evde de kendimi geliştiririm diyorsanız mozaik workshop’larımız tam size göre.

Cam Mozaik Workshop

Aşağıda linklerini iletmiş olduğum 10marifet.org sitesinde yayınlanmış olan video çekimlerimde görmüş olduğunuz el aynasını yapıp derzliyoruz. Mozaik atölyemiz başlangıç seviyesi katılımcılar için uygun olup ortalama 4-5 saat sürmektedir. Temel cam kırma, cama şekil verme, dizilim ve derzleme tekniklerini öğreniyorsunuz. Aynı zamanda cam mozaik malzemeleri, cam mozaik sanatında kullanılan diğer mozaik teknikleri hakkında teorik bilgi ediniyorsunuz. Workshop’da dağıtılacak dökümanlar  ve kullanılacak tüm mozaik malzemeleri atölye tarafından sağlanıyor.

10marifet-Video-Mozaik Yapımı Hakkında Genel Bilgiler

10marifet-Video-Mozaik Nasıl Yapılır?-1

10marifet-Video-Mozaik Nasıl Yapılır?-2

10marifet-Video-Mozaik Nasıl Yapılır?-3

ı
Mermer Mozaik Workshop

Mermer workshop’umuz başlangıç seviyesi katılımcılar için uygun olup ortalama 4-5 saat sürmektedir. Tuval üzerine sizin seçeceğiniz bir desen ile mermer mozaik tekniği uygulaması yapıyoruz. Örs ve çekiç kullanarak mermer kırma ve betoncu kerpeteni ile mermer şekillendirme tekniklerini öğreniyor, pratik yapıyorsunuz. Mermer mozaik sanatında kullanılan diğer malzeme ve ileri seviye mermer teknikleri hakkında teorik bilgi ediniyorsunuz. Kullanacağınız tuval ve mermer dahil tüm malzemeler atölye tarafından sağlanıyor.

Cam ve mermer mozaik workshop’larımız hakkında ayrıntılı bilgi ve sorularınız için derya.otkun@mozaikcalismalari.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.